Hakkımızda

BAŞARI TEKNİK SERVİS HİZ.VE TİC.A.Ş.

Şirketimiz, 1991 yılında Başarı Elektronik bünyesinde teknik servis hizmeti vermeye başlamış olup 1999 yılında artan iş hacmi nedeniyle ayrılarak Başarı Teknik Servis A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

1991 yılında NMT ve çağrı cihazlarına yönelik teknik servis hizmeti verilmeye başlanmasının ardından 1994 yılında GSM sisteminin Türkiye’de kullanılmasıyla birlikte önce Nokia GSM telefonlarına takip eden yıllarda ise sırasıyla Nokia televizyon, Nokia Uydu Alıcı ve Nokia Monitör servisliği yapmıştır. Ayrıca Kaan Akıllı Sayaçların teknik servis hizmetleri konusunda da önemli rol almıştır.

1998 yılında ERP sistemi olarak SAP R/3 implementasyonu tamamlanmış, 2001 yılında ise internet üzerinden online arızalı cihaz takip sistemi ilk kuran şirketlerden olmuştur.

1999 yılından bu yana Samsung, 2013 yılından bu yana da Apple markalarının yetkili servisi olarak halen faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başarı, geçmişte Siemens, Alcatel, Sagem, Pantech, BENQ, Blackberry, General Mobile gibi birçok markaya yetkili servis hizmeti veren sektörün öncü ve tecrübeli firmalarından biridir.

Başarı Servis A.Ş, sadece bir onarım şirketi olmayıp, 30 yıllık tecrübesi ile tüm müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı çözümler üreten güvenilir ve yetkili bir teknik servis sağlayıcısıdır.