Hizmetlerimiz

Yetkili ve Güvenilir Hizmet:
Başarı Servis, Türkiye’nin yetkili ve güvenilir cep telefonu teknik servisidir. Başarı Servis, hizmet verdiği ürünler arasında yer alan Samsung, Philips  marka cep telefonlarının bakım ve onarımı alandaki başarısını marka portföyüne sürekli yenilerini ekleyerek devam ettirmektedir.

Yaygın ve Merkezi Servis Hizmeti:
Cep telefonunuzun başına gelebilecek her türlü sorunun çözümü için Başarı Servis, Türkiye’de 7 ilde ve 8 servis noktasında sizlere hizmet vermekte olup, şehir merkezlerinde çok kolay ulaşılabilecek noktalarda konumlanmıştır.(Şair Eşref Bulvarı-İzmir,  Kadiköy/Bakırköy-İstanbul, Sakarya Cad.-Ankara, Reşat Bey Mahallesi – Adana,  Ekinciler cad.-Diyarbakır, Murat Paşa Mahallesi -Erzurum, Gaziler Meydanı-Samsun)

Cep telefonlarınızın bakım ve onarımı:
Nereden alınmış olursa olsun, cep telefonlarınızın bakım ve onarımı uluslararası deneyimli uzman ekipler tarafından son teknoloji ile Başarı Servis’te yapılır. Hangi distribütör ya da hangi bayiden alınmış olursa olsun cep telefonunuzu Başarı Servis’e emanet edebilirsiniz. Ürün yelpazemizde bulunan tüm markaların detaylı kontrol, bakım ve onarım hizmetleri Türkiye çapındaki tüm Başarı Servis laboratuvarlarında özenle yapılmaktadır.

Online Cihaz Takibi:

Müşterilerimizin bilgi almak üzere telefonda beklemesini engellemek ve onları ekstra bir telefon masrafından kurtarabilmek için uygulamaya koyduğumuz bu sistem sayesinde servis merkezlerimize teslim edilen cihazların servisimiz içindeki durumu kolaylıkla izlenebilmektedir.

Arabalı Kurye Sistemi:
Arızalı cihazınızı size en yakın bayimize bırakabilir, güvenilir Başarı Servis hizmetlerinden bu bayilerimiz aracılığı ile faydalanabilirsiniz. Biz arabalı kuryemiz ile cihazınızı bayimizden aldırıp, servisteki onarımı tamamlandıktan sonra da yine ilgili bayimize bırakacağız.

Başarı Servis Erişim Noktası Projesi:
Başarı Servis, ilk olarak İstanbul’da ardından da Ankara’da uygulamaya konulan bu proje sayesinde müşterilerinin Başarı Servis’in verdiği hizmete daha kolay erişebilmelerini hedefliyor. Mart 2003’te başlatılan bu proje kapsamındaki “erişim noktaları” ile müşterilerin arızalı telefonlarını güvenle teslim edebilmeleri sağlanmaya çalışılıyor.

Başarı Servis Erişim Noktaları;Başarı Servis adına arızalı cihazların toplanması ve merkez servislere ulaştırılarak onarımının sağlanması konusunda yetkili bayilerdir. Yürürken “Başarı Servis Erişim Noktası” tabelasını gören müşterimiz, arızalı telefonunu güvenle bayiye teslim edip, telefonunun Başarı Servis’e ulaştırılması için ek bir ücret de ödemiyor. Tüm bunların yanısıra telefonunu onarılmak üzere bıraktığı halde telefonsuz da kalmayıp, belirlenen yasal süreyi aşan onarımlarda Başarı tarafından sağlanan ödünç telefonu kullanabiliyor.